Aca Isıtel Çevre Dostudur. Basında Biz | Ar-Ge E-katalog

Siz ne istediğinize karar verin,
                                              biz üretelim ...
     
     
 

 Sıcak Hava Tabancaları
Ürünler Sayfasına Geri Dön

    Sıcak hava tabancaları çözdürme, kurutma, yapıştırma bağlantılarının hızlandırılması, şekillendirme ve boyanın tozsuz şekilde çıkarılması için en uygun aletlerdir.

 

    Çok bilinmeyen ve evde pek kullanılmayan sıcak hava tabancaları evde bazı projelerinizde ve tamiratlarda kullanabileceğiniz birçok kullanım alanı olan bir alettir. Bir sıcak hava tabancası aldığınızda emin olun; onu tahmin ettiğinizden daha fazla kullanacaksınız.

SICAK HAVA TABANCASI NERELERDE KULLANILIR?

 

    Sıcak haca tabancalarının bir çok kullanım alanı vardır, fakat genel olarak değişik yerlerden boya sıyırma ve sökme işlerinde kullanılır. Ayrıca bazı yapıştırıcıların yumuşatılmasında, bazı plastik kaplamaların yumuşatılması ve şekillendirilmesinde, silikon ve mastik atıklarının sökülmesinde, duvar kağıtlarının sökülmesinde ve lehimlerin sökülmesinde kullanılır.
    Düşük ısı ayarında nemli bir tahta veya ağacı kurutmada, boyanın kuruma süresini kısaltmada ve bazı plastik maddelerin ısıtılarak bükülmesinde kullanılabilir.
    Sıcak hava tabancaları saç kurutma makinalarına benzer ve çok daha fazla sıcak havayı daha uzağa iletirler. Bu yüzden yanlış kullanılırsa tehlikeli olabilir. Bazı modeller 650 dereceye kadar ısı yayabilir.

SICAK HAVA TABANCASI NASIL KULLANILIR?

Sıcak hava tabancası ile özellikle boya sökmek oldukça basit bir iştir. Kullanacağınız yüzeyde birden çok boya katmanı varsa önce birinci katmandan başlayıp bitirin, sonra diğerine geçin.

Eğer çalıştığınız alan veya cisim küçük ve hassas bir yerde ise sıcak hava tabancası yerine kimyasal boya sökücüler de kullanabilirsiniz.

Sıcak tabancasını kullanırken üretici firmanın tavsiyeleri dikkate alın.

Makinanızı yavaş ve dairesel hareketlerle kullanın. Bir yüzeyde direkt olarak birkaç saniye bekletmeyin. Çünkü sıcak hava tabancasının sıcaklığı kavurmaya ve alev aldırmaya yetecek düzeydedir.

Yumuşayan ve kabaran boya katmanını kazıyıcı veya spatula ile sıyırıp alın.

 

Büyütmek istediğiniz fotoğrafın üzerine tıklayınız.
 Sıcak Hava Tabancası Sıcak Hava Tabancası Sıcak Hava Tabancası


www.rezistansimalat.com

www.acaisitelrezistans.com
  Slikon Rezistanslar     Kelepçe Rezistanslar     E-katalog     Sıcak Yolluk Rezistansları     Özel Boru Rezistanslar     Sanayi Fırınları     Hakkımızda     Fişek Rezistanslar     Kaset Rezistanslar     İnfirared Isıtıcılar     Termokupullar     Mika-Seramik Rezistanslar Rezistanslar     Kaya Tasarım     Fanlı Rezistanslar     Basında Biz     Rezistans İmalat     Termokupullar     Özel Üretimler      Bağlantı Elemanları    Manifoltlar     Elektrikli Sobalar     Fişek Rezistanslar     İnsan Kaynakları     Isı Kontrol Cihazları Cihazları     Fişek Rezistanslar     Özel Üretimler     Kelepçe Rezistanslar     Sıcak Yolluk Rezistanslar     Boru Rezistanslar     Dirençler     Sauna Sobaları     Sanayi Fırınları     Ar-Ge     Silikon Rezistanslar     Sıcak Yolluk Kontrol Sistemleri     Ürünlerimiz     Makine Isıtma Ekipmanları     Eritme Fırınları     İnfirared Isıtıcılar     Fanlı Rezistanslar     Kimyasal Asit Banyo Rezistansları     Boru Rezistanslar     www.acaisitelrezistans.com     Lehim Potaları     Isı Kontrol Cihazları     Diğer Ürünler     Özel Döküm Rezistanslar     Kaset Rezistanslar Rezistanslar     İletişim     Isıya Dayanıklı Kablo ve Makaronlar Isı Kontrol Cihazları     Diğer Ürünler     Rezistans Telleri     Kaset Rezistanslar Rezistanslar     İletişim     Isıya Dayanıklı Kablo ve Makaronlar       Dirençler   Manifoltlar  
Dirençler     Sauna Sobaları     Sanayi Fırınları     Ar-Ge     Silikon Rezistanslar     Sıcak Yolluk Kontrol Sistemleri     Ürünlerimiz     Makine Isıtma Ekipmanları     Eritme Fırınları     İnfirared Isıtıcılar     Fanlı Rezistanslar     Kimyasal Asit Banyo Rezistansları     Boru Rezistanslar    
Kaset Rezistanslar     İnfirared Isıtıcılar     Termokupullar     Mika-Seramik Rezistanslar Rezistanslar     Kaya Tasarım     Fanlı Rezistanslar     Basında Biz     Rezistans İmalat     Termokupullar     Özel Üretimler      Bağlantı Elemanları    Manifoltlar

ADRES BİLGİLERİ TELEFON BİLGİLERİ TEKLİF İSTEMEK İÇİN GÖRÜŞLERİNİZ
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi C-2 Blok 207/B

İkitelli/İSTANBUL
Tel:  0212 252 34 35(PBX)
          0212 671 87 04
Faks: 0212 252 34 74
           0212 671 87 05
Teklif formuna ulaşmak için BURAYA tıklayınız. Tekliflerinizi acaisitel@hotmail.com adresine de yollayabilirsiniz.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için firmamız ve ürünlerimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi lütfen e-posta adresimize gönderiniz.